^Zayn^
Toata
noaptea nu am putut dormi... si din cauza Elenei care tot imi aparea in vis
plangand, dar si din cauza saltelei cu apa... acum stau si ma uit prin
melodiile de pe tableta Elenei... se pare ca nu are decat cateva melodii de la
noi... si majoritatea sunt de la rihanna, jessie j, nicki minaj, bruno mars si
chris brown.... m-am mai uitat si prin fotografiile acesteia... multe poze cu
ea... parea destul de fericita si zambetul ei inocet iti umple inima de
bucurie... Ma uitam fascinat printre poze pana cand am vazut o poza de la
mare... era imbracata cu o rochie alba transparenta si pe dedesubt avea cum
dras negru cu crem, in picioare avea niste slapi crem intre degete, pe cap o
palarie de soare crem, iar pe umar tinea o geanta de plaja tot crem cu un model
negru.... stateam si analizam fiecare gest al fetei, in ideea ca voi gasi ceva
ce nu este perfect conturat, ma uitam la fata ei si puteam observa ca nu era
urma de machiaj, pistrui se vedeau foarte greu din cauza bronzului, iar buzele
ei sclipeau, probabil de la gloss... parul il avea impletit pe o parte, iar in
spatele ei se afla un tip ce se uita destul de ciudat la ea... ce am putut sa
observ foarte bine era ca parul ei era saten si ca nu avea deloc mov in el, asta
insemand ca poza a fost facuta mai devreme de clasa a opta... sau cel putin
inainte sa aibe 15 ani... din cate mi-a zis la 15 ani si-a vopsit parul si si-a
facut primele doua tatuaje... cel de pe picior cu zodia berbec si cel din ureche
cu inima... cred ca a durut-o... am auzit un ciocanit in usa si am lasat
tableta pe canapea la poza ei... am deschis usa si am fost surprins sa o vad cu
o tava cu doua cani de cafea si o
farfurie cu 4 briose...
Elena: `Neatza starule...
dormeai?
Zayn: `Neatza.. nu nu dormeam
ma uitam prin tableta ta... e in ordine nu?
Elena: Mda e ok... adica nu e
nimic neobisnuit decat niste poze din excursia din Spania..., unde sunt niste
filmulete foarte funny cu mine si niste colegi... cam de printra opta la inceput
de septembrie...
Se apropie de canapea si pune tava pe masa langa tableta...
ia tableta in mana si se uita peste poza... pe fata ei apare un zambet
multumitor...
Elena: Imi amintesc cat de
cool a fost in excursia asta... tin minte filmuletul funny and pe colega mea
Anca a loat-o valu in timp ce statea pe saltea si a picat in apa, iar cand s-a
ridicat avea o fata de zici ca l-a vazut pe satana! *rade*
Zayn: Cati ani aveai acolo?
Elena: Cred ca 14 si
jumatate...
Zayn: Ce draguta erai...
Elena: Mda, daca zici tu...
eu nu ma simteam frumoasa sau draguta pentru ca erau multe colege mai frumoase
ca mine...
Am loat tableta de pe masa si am mutat poza.. am observat ca
era o poza de grup si am vazut ca celelalte fete erau impopotonate si foarte
colorate cu sandale impopotonate si cu mult machiaj pe fata... mda... ea si
inca cateva fete erau mult mai frumoase... pur si simplu un baiat destept si-ar
fi dat seama ca o fata frumoasa nu este reprezentada prin tone de machiaj...
pur si simplu ca si ea, cu frumusetea ei naturata... si cu simplitatea ei
galanta si sclipitoare... nu era ea cea mai bine iesita in evidenta, dar cu
siguranta peste 10 ani va fii o printesa pe langa celelalte fete...
Zayn: Elena.... tu erai
frumoasa fara tone de machiaj cum aveau celelalte... poate nu ieseai tu cel mai
mult in evidenta, dar cu siguranta un baiat destept si-ar fi dat seama ca tu
esti cea mai frumoasa...
Am simtit nevoia sa o iau in brate pentru ca parea trista...
simteam o emotie foarte mare in momentul in care am imbratisat-o si am putut sa
ii simt si ei inima batand cu putere...
^Elena^
Dupa ce mi-am baut cafeaua cu
Zayn si am mancat fiecare cate 2 briose am hotarat ca ar cam fii timpul sa plec
la repetitile mele pentru noua sceneta de tiatru scrisa de mine... se pare ca
profesoarei de arta i-a placut asa de mult sceneta incat a hotarat sa facem un
spectacol la teatrul orasului...
Eu: Zayn eu trebuie sa
plec... am de repetat o sceneta la teatru orasului, profesoara mea de arta mi-a
spus ca aceasta sceneta depinde de viitorul meu pentru ca in public se va afla
un regizor... se pare ca daca ii voi face impresi bune ma va loa in grupul de
actori care vor filma ca si la Jurnalele Vampirilor dupa o carte...
Zayn: Ce tare... dupa ce
carte?
Eu: Dupa cartile din seria
Shadow Falls... profesoara mea e buna prietena cu regizorul britanic care se
ocupa de film si m-a laudat la el... acesta vrea sa imi orefe rolul principal a
lui Kylie Galen....
Zayn: Si unde se vor filma
secventele?
Eu: Pai tabara va fii pe
undeva prin apropierea Londrei, iar secventele de acasa se vor filma intr-un
cartier linistit de la periferia Londrei...
Zayn: Deci vei sta acasa?
Eu: Dap... acum trebuie sa ma
grabesc sa ma pregatesc pentru repetiti! Luna viitoare e spectacolul si trebuie
sa pregatim si scena...
Zayn: Si pot veni si eu la
spectacol?
Eu: Mai se pune problema...
eu am fugit... bye
Zayn: Bye...
Am iesit din camera lui Zayn si am fugit la etaj, m-am
imbracat repede cu http://desmond.imageshack.us/Himg42/scaled.php?server=42&filename=tinuta16.png&res=landing,
m-am machiat cu creion dermatograf, rimel si cu putin ruj nude pe puze am decis
sa imi fac un coc simplu si dezordonat: http://amelie.ro/wp-content/uploads/2012/04/coc-dezordonat.jpg
, am vazut-o pe Miri cum statea in pe pat asteptanduma sa ies din baie... ea
era imbracata asa: http://desmond.imageshack.us/Himg818/scaled.php?server=818&filename=untitler.png&res=landing
si avea parul prins intr-o coada simpla http://everyday.md/wp-content/themes/unite/Unite/includes/timthumb.php?src=/wp-content/uploads/coada-de-cal.jpg&w=556&h=433&zc=1
Miri: Ma poti duce si pe mine
la Starbucks-ul din centru? Am vazut ieri cand am venit de la aeroport un anunt
cu angajam personal si vreau sa dau pentru un post...
Eu: Sigur si asa am drum in
centru pentru teatru...
Miri: Ce faci la teatru?
Eu: Facem pregatiri pentru o
sceneta scrisa de mine... e vorba de viitorul meu... in public va fii regizorul
probabil viitorului meu film...
Miri: Pai mergem?
Eu: Da coboara tu prima
trebuie sa merg la baie inainte...
Miri a plecat la masina, iar eu am coborat la Zayn sa il
anunt ca plec...
Eu: Hei... noi am plecat...
Zayn: Ok succes la repetiti..
Eu: Merci... *zambeste*
Zayn mi-a facut cu mana zambindumi apoi eu am iesit din
camera... Ahh baiatul asta e perfect...
Urc si eu in masina si o vad pe Miri umbland printre
CD-uri... era pregatita sa bage unu pe care scria „Romanian Music”
Miri: Nu stiam ca mai asculti
asa ceva...
Eu: Poti sa iei romanca din
Romania, dar nu poti loa Romania din romanca... acum nu te gandi ca e muzica
populara! Sunt melodii in romana, dar si in engleza cantate de romanii
nostri...
Miri a bagat CD-ul, iar prima melodie era cea a Innei „Tu si eu” .... Miri si cu mine am
inceput sa cantam
Eu: Chiar daca stiu ca
mesajele nu le citesti
Miri: In visu tau mereu ma
regasesti
Eu: Ai tai iti spun tot mereu
te-ai gandit doar la ea
Miri: Dar tu ai vrea...
Si am continuat asa pana am ajuns in centru.... Miri a
coborat la Starbucks, iar eu mi-am continuat drumul spre teatru...
°Dupa 2 saptamani°
Eu si Zayn am devenit foarte
buni prieteni si am observat ca nu este deloc asa cum spun revistele, in
realitate e un prieten minunat si foarte amuzant! In acest timp i-am zis si la
Mirii ca stam cu el in casa, dar ea m-a facut nebuna!
Era cam 3 noaptea cred si somnul meu era foarte dulce... de
odata am fost trezita de un bocanit in usa... m-am ridicat cu o gramada de
nervi din pat si m-am intreptat cu furie spre usa cu pumnul pregatit sa il
lovesc pe cel care m-a trezit... deschid usa si il vad pe Zayn numai intr-o
pereche de pantaloni scurti cu o fata de catelus ploat... mi-am desfacut pumnul
pentru ca eram fermecata de abdomenul acestuia...
Zayn: Heii sorry ca vin sa te
trezesc numai ca nu mai pot dormi in diavolul ala miscator... simt ca sunt pe
mare si mi se face rau! As putea sa dorm aici?
Eu: Cum fa vrei... poti cu
dormi mine!
Zayn: Deci pot dormi cu tine?
Eu: Da...
Ne-am pus amandoi in pat, m-am intors cu spatele la el si
m-am culcat.... A doua zi de dimineata cand m-am trezit l-am vazut dormind
dezvelit pentru ca toata patura era pe mine... mda tipc mie... m-am ridicat
l-am invelit si m-am dus la baie sa ma spal pe dinti si sa imi fac masca de
fata pentru deschiderea porilor si relaxarea muschilor... Ma spalam pe dinti in
timp ce masca se usca pe fata mea... l-am vazut pe Zayn in fata usi cu o mana
frecanduse la ochii... cand m-a vazut s-a speriat si s-a dat un pas in spate...
Zayn: Mama era sa fac stop
cardiac... ce naiba ai pe fata...
Eu: Masca pentru porii *rade*
Zayn: Te rog dati-o jos sa te
pot privi si eu!
Eu: In 5 minute...
Dupa ce mi-am dat masca jos am coborat in bucatarie si am
facut doua cafele... urcand inapoi in camera l-am gasit stand in pat si
uitanduse la televizor...
Zayn: Merci...
Eu: Nu ai pentru ce!
Dupa ce ne-am baut cafelele am stat si ne-am uitat la TV...
bineinteles intre noi fiind o anumita distanta...
Zayn: Ai spus ca esti
cantareata?
Eu: Nu sunt cantareata...
doar ca am loat cateva lecti... am nevoie in scenete si de aceea...
Zayn: Imi poti canta si mie
ceva... azi nici eu nu trebuie sa merg la vre-un interviu si nici tu nu ai
repetiti... ce ar fii sa ne petrecem ziua impreuna si ar cam fii timpul sa imi
cunosti si prieteni...
Eu: Adica il voi cunoaste pe
Harry?
Zayn: Si pe ceilalti... ii
dau mesaj chiar acum cu adresa si locul unde sa vina!
Eu: Ok... numai ca trebuie sa
ma imbrac... trebuie sa fiu perfecta cand ma intalnesc cu Harry Styles... oh
doamne in ce ma imbrac???
Zayn: Calmeazate... cu mine
nu ai facut asa...
Eu: Asta pentru ca nu esti
Harry.... el e perfect! *viseaza cu ochi deschisi*
Zayn: Ce are el si eu nu am?
Eu: Carlionti!*rade* bine
gata ma pun sa ma pregatesc.... nu ma mai tine de vorba!
Am sarit de pe pat ca arsa si am fugit la dulap... l-am
deschis si nici nu mi-a pasat ca Zayn vede altarul pentru el si Harry...
Zayn: Nu, nu iti place de
mine... dar vad mai mult Harry acolo..
Eu: Nu am zis ca nu te
placeam... dar de cand suntem prietenii nu mai simt ce simteam inainte... dar
pentru Harry... niciodata nu cred ca imi va trece!*rade*
Imi continuam in continuare tinuta perfecta... si m-am decis
sa imi i-au un tricou cu „London Calling”
: http://ak2.polyvoreimg.com/cgi/img-thing/size/l/tid/59015138.jpg,
aruncam haine prin camera in speranta de a gasi o pereche de pantaloni surti
draguti... nici nu imi dadusem seama ca o pereche de pataloni i-am aruncat in
capul lui zayn...
Zayn: Ce spui de astia: http://ak1.polyvoreimg.com/cgi/img-thing/size/l/tid/59086137.jpg?
Eu: Nu... doamne sunt prea
scuri! Nu am eu picioare pentru ei!
Zayn: Ba ai picioare foarte
sexy... ti-ar sta super in ei...
Eu: Iti bati joc de mine?
Zayn: Nu... chiar esti sexy
pustoaico...
Eu: Cat de sexy... la fel de
sexy ca abdomenul tau?
Zayn: Cam asa...
M-am apropiat de el incat ne desparteau doar vre-o 5 cm...
in acel moment ma uitam in ochi lui ciocolati si imi venea sa sar pe el... numai
ca fix in momentul cand stateam aproape peste el Mirii a aparut in usa si a
facut o fata de parca ar fii vazut o fantoma...
Mirii: Tu chiar nu minteai...
Zayn: Te rog nu tipa...
Eu: Eu ti-am zis ca nu-s
nebuna!
Mirii: Stai Chill nu spun...
apropo, Natt, eu merg la Rebecca... stii fosta ta colega... din cate am inteles
si Roberta Blonda e acolo... vi cu mine?
Zayn: Nu vine... i-am facut
planu pe azi...
Elena: „Ahh auzi la el...
cica mi-a facut planuri... aa stai ma intalnesc cu Harry... am si uitat!”
Eu: Da eu si Zayn avem
planurii... ne vedem mai spre seara...
Mirii: Ok...
Miri a plecat, iar eu m-am ridicat de pe Zayn i-am loat
pantaloni din mana si am intrat in baie... staii eu stateam peste Zayn cand
Mirii a intrat... oh doamne sa nu fii crezut altceva! Ii explic cand se
intoarce... acum ma pregatesc pentru Harry Styles! Mi-am loat pantaloni pe mine
si deja simteam cum imi iese fundul afara din ei...
Zayn: Arati perfect...
Eu: Esti nebun?? Imi iese
fundul afara...
Zayn: Il cunosc pe Harry si
ii va placea...
Eu: Bine daca zici tu...
Zayn: Aranjazate si strange
de aici pana merg sa ma schimb si sa ma aranjez si eu...
Eu: Zayn pana esti tu gata se
intoarce si Stefan de la Vanessa... adica saptamana viitoare!
Zayn: Ma grabesc ok? Dar nu
eu sunt devina... tipu ala frumos din oglinda nu ma lasa sa plec *rede*
Eu: Narcisistule! Acum fugii!
Am ramas singura in camera si mi-am ales o pereche de tenesi
negri pentru incaltaminte... mi-am impletit parul pe o parte si m-am dat cu
putin tus negru, creion dermatograf, rimel mascara si ruj nude... preferatul
meu... spre mirarea mea si Zayn era la fel de repede gata ca si mine asa ca am
coborat amandoi in living... eu in mana cu chitara... Mi se vedeau majoritatea
tatuajelor cea ce l-a facut pe Zayn sa se uite la mine...
Zayn: Nu stiam ca la 16 ani
ai atatea tatuaje... cam cate sunt?
Eu: Cam nush... cred ca 8 sau
9...
Zayn: Si majoritatea cand ti
le-ai facut?
Eu: Anu asta!
Discutia noastra a fost intrerupta de soneria usi... m-am
ridicat de pe canapea si m-am dus sa vad cine este... cand am deschis usa i-am
vazut pe ceilalti 4 membri ai trupei 1D...Ma uitam la Harry ca la un inger
picat din cer...
Harry: Heii, eu sunt Harry...
Ahh doamne mi-a vorbit! Spunei ceva sa nu te creada muta!
Eu: Heii... Eu sunt Elena...
ma bucur sa te cunosc!
Louis: Placerea e de partea
mea! *ii pupa mana*
Eu: Intrati... Zayn e in
living... ma duc sa aduc ceva de mancare... va plac briosele?
Niall: Clar... Briosele sunt
preferatele mele
Harry: Vin sa te ajut....
Eu: Merci...
Am intat cu Harry in bucatarie si am scos din cuptor o tava
cu briose proaspete facute...
°Intre timp la Rebecca acasa°
Rebe: Heii
Mirii: Heii...
Am imbratisat-o pe Rebecca si ne-am asezat la masa din
bucatarie acesteia... Roberta m-a servit cu un pahar de suc si am stat cu cele
doua prietene la discutie... Ele sunt foarte bune prietene de ale lui Natt si
stiu ca nu vor spune nimanui daca le spun si lor ca ea este impreuna cu
Zayn....
Robe: Decii si Natt e aici?
Mirii: Mda..
Rebe: Ea de ce nu a venit?
Mirii: Are planuri cu Zayn
Malik...
Robe: Se duce sa isi ieie
autograf de la Zayn?
Mirii: Mda autograf... azi
dimiteata am intrat in camera la Natt si mai putin si se sarutau... 5 cm nu mai
mult ii despartea!
Rebe: Ohh doamne... asta e
nebuna... eu nu te cred!
Robe: Nici eu... Pana nu vad
cu ochi mei nu vad... a spus ca e al amandurora!
Am pornit impreuna cu Robe si Rebe inspre casa
mea si a lui Natt... Am intrat in casa fara sa bat la usa si impreuna cu cele
doua prietene ale noastre am urcat sus de unde se auzeau mai multe voci de
baieti si vocea lui Natt... Cand am intrat in camera ei am vazut-o stand pe pat
cu chitara in brate si cantand o piesa... Zayn, Harry, Louis, Niall si Liam
stateau si o ascultau... Robe si Rebe erau in spatele meu si se uitau la ea... Cand
a terminat baieti au aplaudat-o, iar eu am facut la fel... se schimbase mult...
acum canta la chitara si avea o voce foarte buna...
Zayn: Bravo pustoaico...
Elena: Mda merci om mare care
esti...*se stramba la el*
Zayn a loat-o in brate si a pupat-o pe crestetul capului...
Harry: A fost super.. *o
imbratisaza*
Elena: Termina nu am fost asa
buna* se inroseste*
Deci eu nu mai inteleg nimic... Am loat-o de mana si am
intrat in camera mea pentru a vorbi cu ea...
Mirii: Deci esti impreuna cu
Malik?
Elena: Nu ce ai?
Mirii: Erai peste el azi-dimineata
si va faceati unul pe altu sexy... asta nu imi pare mie a nu fii nimic intre
voi...
Elena: Suntem ca doi fratii!
Mirii: Upps...
Elena: Ce ai facut?
Mirii: S-ar putea sa ii fi
spus la Robe ca sunteti impreuna...
Elena: Ceee???
Mirii: Cheama-l pe Zayn... Te
rog...
Natt s-a dus sa il cheme pe Zayn...
Zayn: Ce s-a intamplat...
Mirii: S-a cam intamplat sa
ii fi spus undei prietene bune de a lui Natt ca sunteti impreuna!
Elena: Mda e geniala... eu
vreau sa ma dau la Harry si acum nu pot din cauza ta... merci mult Mirii...*sad
face*
Zayn: Si sa inteleg ca vrei
sa ne prefacem ca suntem impreuna...
Mirii: Cam asa...
Zayn: O sa fie usor... adica
ea e o actrita foarte buna... gandestete ca e doar o repetitie si atat... ca
joci un rol...
Elena: Dar nu vreau sa joc
acest rol... adica tu esti prietenul meu cel mai bun... m-as simti penal sa te
sarut!
Zayn: Si daca te vei
imprietenii cu actorul cu care joci? Atunci ce nu il vei mai saruta?
Elena: Zayn...
Mirii: Nici un Zayn... haide
exersati sa vad daca pare real.... si vreau sa vad pasiune si dragoste...
Elena: Stii ca in noaptea
asta vin la tine si iti tai tot parul cu cutitul! Te ciopartesc toata in cap!
Mirii: Bine numai nu ma fa
mincionoasa...
Ea si Zayn erau foarte aproape... el si-a lasat capul in jos
cativa cm pentru a o saruta... cand intre buzele lor era un cm departare ea
si-a intors capul...
Elena: Nu pot... la repetiti
e altceva...
Zayn: Calmeazate... e
simplu...
Elena: Stiu ca e simplu...
dar totusi... imi este putin rusine...
Din nou s-au apropiat de data asta el tinand-o in brate...
dupa o ultima privire unul in ochi celuilalt magia s-a produs buzele lor s-au
atins intr-un sarut
^Elena^
Nu imi vine sa cred ce m-a pus Miri sa fac... imi vine sa o
omor... desi trebuie sa recunosc Zayn saruta chiar foarte biine! Am iesit toti
3 din camera lui Mirii si am coborat in living unde erau Robe si Rebe... Dupa
ce ne-am salutat si imbratisat eu m-am asezat intre Zayn si Mirii..
Zayn: Stai la mine in brate
Bebe...
Eu: Stau bine aici...
Mirii: Nu, nu stai... dute la
el in brate...
Asa ca am fost fortata de Mirii sa ma urc in brate la Zayn
care se juca cu coada mea...
Robe: Si cum ati ajuns sa
fiti impreuna...
Eu: Pai... pai... e o poveste
lunga...
Zayn: Nu e chiar asa de
lunga... Eram in juriu la Miss Londra unde o participat si castigat ea si m-a
atras intr-un fel foarte special... cand concursul a fost gata pur si simplu
m-am dus la ea si i-am cerut numarul de telefon.... apoi am vorbit si ne-am
cunoscut mai bine, pana am ajuns sa iesim...
Eu: E mai scurta decat
credeam....
Zayn: Da stiu...
Robe: Nemernic-o si ai spus
ca il impartim!(a spus in romana)
Eu: Imi pare rau (in romana)
Rebe: Ok si ce facem...
Robe: Eu spun sa plecam... ma
doare sa vad cum prietena mea e cu baiatul visurilor mele... si eu care credeam
ca il impartim!
Zayn: Sa ma ce? Sa sti nu
sunt o prajitura si nici un covrig... sunt un om... iar inima mea e a lui
Elena...*o saruta pe obraz*
Eu: Si a mea a lui Zayn....
Zayn s-a ridicat spre mine sa ma sarute... mai cu greu mi-am
intrat in rol si l-am sarutat si eu... si-a pus mainile pe obraji mei lungind
sarutul... stie bine sa isi intr in rol! Arr si ce imi mai place! Acum deja
incepuse sa se transforme in altceva... isi i-a rolul prea in serios, dar am
spus ca joc dupa el si asa voi face...
Robe: Ok voi doi... gata daca
aveti de gand sa continuati asa sus sunt camere... si intra lui Stefan sigur
sunt protecti!
Mai aveam putin si intam in pamant de rusine, dar Zayn a
afisat un zambet pervers
Zayn: Daca ne iubim!
Robe: Bine, dar in alta
parte...
Eu: Zayn gata... imi pare rau
Robe si Rebe ca a trebuit sa vedeti asta...
Rebe: Nu e nimic... noi ar
cam trebui sa plecam adica e destul de tarziu si aud zgomote de sus...
Eu: Ce fac aia in camera mea?
Zayn: Harry cred ca a deschis
dulapul... va vedea...
Eu: Tacii si hai sus...
Cand am ajuns sus Harry si Louis umblau in lenjeria mea de
corp... mai aveam putin si plangeam de rusine... am fugit de acolo pe scari in
jos si m-am inchis in camera de la subsol...
Zayn: Deschide... Macar mie
eu nu am facut nimic...
Eu: Zayn ba da ai facut... ai
exagerat cu rolul pe care il aveai... stiu ca se spune i-ati rolul in serios,
dar tu l-ai loat prea in serios... acum pe bune... m-ai facut sa ma simt
aiurea!
Zayn: Deschide usa ca sa
vorbim...
M-am ridicat de pe jos si i-am deschis usa... cand m-a vazut
cu lacrimi in ochi m-a loat in brate si m-a pupat ca de obicei pe frunte...
Zayn: Poate am exagerat cu
sarutul din living, dar m-am lasat dus de val... adica ai niste buze asa
apetisante...
Eu: Zaynn!!!!*il implinge in
joaca*
Zayn: Aici sunt... dar
recunoaste... ti-a placut!
Eu: Nu nu mi-a placut!
Zayn: Ba da ti-a placut!
Eu: Ba nu nu mi-a placut!
Zayn: Ba da... *trol-face*
Eu: Ba nu....
Zayn: Ce e asa de greu... eu
recunosc ca mi-a placut... tu de ce nu poti?
Eu: Nu ma lasa orgoliul!*rade*
bine bine esti fericit mi-a placut.... dar tot nu te plac...
Zayn: Stiu asta pustoaico...
acum haii sa il batem pe Harry pentru ce ti-a facut!
Nu stiu de ce dar Zayn avea dreptate... mi-a placut si inca
mult! Cand am ajuns sus Harry statea pe canapea cu o fata de caine ploat, langa
el cu aceiasi fata Louis si Liam si Niall cu fetele de copii inocenti....
Harry&Louis: Ne pare
rau.... Ne plictiseam
Eu: Mbine... ce sa spun... si
ce cautati cu sutienele mele?
Harry: Credeam ca ai jucari
acolo...
Eu: Mda faceai prastie cu
sutienu...
Louis: Te rog
iartane...*puppy-face*
Eu: Bine va iert!
Cand am zis asta Harry si Louis m-au imbratisat... dupa ce
ni-am loat ramas bun de la ceilalti baieti eu, Mirii si Zayn am mers fiecare la
culcare in patul lui... ca si in noaptea precedenta din cauza patului Zayn a
dormit cu mine in camera.... de data asta eu avad distanta si mai mare fata de
el!
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu